معماری www nbpars.ir 09128380245

سلام این وبلاگ زیر مجموعه نقش برتر است آدرس سایت اصلی nbpars.ir شماره تماس 09128380245
برای خرید هر محصول روی لینک آن کلیک و پس از پرداخت بلافاصله دانلود کنید

  • ۰
  • ۰
پاورپوینت بررسی برج بازار بین الملل خاورمیانه

تاریخ ایجاد 10/10/2017 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 6000 تومان     تعدادمشاهده  2


 
مجتمع برج بازار مشهد با رویکردی تجاری و گردشگری طبق برنامه زمانبندی در حال احداث می باشد. شش طبقه بالای آن با کاربری اداری و 12 طبقه بعدی بصورت مسکونی ویژه برنامه ریزی شده است. بنای دور برج در چهار طبقه تجاری و یک طبقه انبار مجموعه با عنوان "بازار بزرگ سنتی" به شکلی مدرن طراحی و در حال ساخت می باشد.
بازار بزرگ سنتی پیش بینی شده در پروژه برج بازار بین الملل خاورمیانه به صورت راسته بازاری نظیر بازارهای اصیل ایرانی زند، وکیل و اصفهان به شکلی مدرن طراحی شده است.
جهت به اتمام رسیدن سازه برج، 27 ماه زمان در نظر گرفته شده و برای قسمت تجاری پروژه، حدود پانزده ماه.
مشخصات کامل برج
 
پروژه برج بازار بین الملل خاورمیانه در منطقه تجاری گردشگری سپاد با کاربری های ویژه در حال احداث می باشد. این پروژه با 115 متر ارتفاع در زیربنای 163 هزار مترمربع در حاشیه بلوار بهارستان قرار دارد و دارای کاربری های منحصر بفرد از جمله مجتمع مسکونی ویژه و مجلل، مجتمع مدرن اداری و بازار بزرگ سنتی می باشد. 
 
مجتمع تجاری  ( بازار بزرگ سنتی)  
 
مرکز خرید پروژه چند منظوره « برج بازار» با کارکرد بازارهای سنتی و ایرانی ایجاد خواهد شد. ورودی های مجلل وایجاد دو همکف با اختلاف ارتفاع ایده آل از مزیت های این بازار سنتی می باشد. این مجتمع مشتمل بر 750 واحد تجاری و با زیربنای مفید 23500  مترمربع در حال اجراست .
 
 برج مدرن اداری 
 
با افزایش روز افزون فعالیت های تجاری – بازرگانی و عدم  وجود ساختمان های فاخر و مناسب در منطقه سپاد و مناطق مجاور ، ضرورت احداث ساختمان های اداری مدرن ،‌ فاخر و بهره مند از امکانات روز ، بیش از پیش احساس می گردد. «مجتمع مدرن اداری برج بازار »  با توجه به رعایت تمامی استانداردهای لازم و با بهره مندی از خدمات و امکانات شایسته و چشم گیر ، با 216  واحد اداری با طبقات خاص VIP  ، ارائه دهنده بهترین خدمات به شرکت های صاحب نام خواهد بود.
 
- ورودی مستقل و لابی مجلل 8
 
- دستگاه آسانسور سیستم BMS پیشرفته
 
- سیستم کنفرانس از راه دور
 
- خدمات مشترک و مشاع در حوزه امور اداری و ترجمه
 
- خدمات رفاهی ویژه (رستوران، کافی شاپ سالن های ورزشی)
 
- دفاتر شرکت های بین المللی
 
- دفاتر شرکت های صنعت گردشگری
 
- دفاتر کارخانجات صنعتی بزرگ دفاتر
 
- موسسات سرمایه‌گذاری
 
برج مسکونی 
 
زندگی در یک برج مجهز به تمامی امکانات ، مشابه یک هتل کلید طلایی ورود به سبکی از زندگی است که در آن برج نشینان ، تنها خریدار یک ساختمان نیستند و علاوه بر بنایی زیبا ، مدرن و ایمن ؛ در تمامی زمینی های زندگی از خدمات در سطح یک هتل و 24 ساعته برخوردار خواهند شد. این رؤیا در 231 واحد مسکونی برج بازار که در دو تیپ ویژه و VIP  قابل واگذاری خواهند بود ،  تحقق می یابد. تنوع متراژ ، چشم انداز و نورگیری مطلوب از ویژگی های یکتای واحدهای مسکونی برج بازار است که انتخابی بی چون و چرا را در پی خواهد داشت.
 
 
هتل پیشرفته و مجلل (مجتمع اقامتی سرویس آپارتمان)
 
رویکرد نوین هتل بین الملل خاورمیانه در صنعت هتلداری، نه تنها باعث تقلیل در هزینه های نگهداری مسکن موقت مالکین می گردد، بلکه ضمن بهره مندی از افزایش ادواری ارزش دارایی، با اجاره واحد در زمان های بلا استفاده، از طریق مدیریت بهره برداری هتل، کسب درآمدی شگرف را نیز برای مالکین خود به همراه خواهد داشت. واحدهای اقامتی این مجموعه با مساحت متوسط 90 متر مربع، از نظر مالکیت قابل تفکیک (دارای سند مجزا) و از نظر مدیریت و بهره برداری به صورت یکپارچه و تحت قوانین مصوب در حوزه صنعت هتلداری اداره می شود. هتل بین الملل خاورمیانه دارای 2 لابی در طبقات همکف و سوم بوده که لابی همکف با متراژ حدوداً 285 متر مربع به پذیرش میهمان و خدماتی از قبیل تاکسی سرویس، مدیریت، پشتیبانی و اطلاعات اختصاص یافته است و لابی واقع در طبقه سوم به مساحت تقریبی 520 متر مربع جهت فضای نشیمن و اتاق تلویزیون طراحی گردیده است طبقه دوم و سوم آن نیز به کافی شاپ، صبحانه خوری و رستوران فاخر این هتل اختصاص یافته است و مجموع 312 واحد اقامتی این هتل در طـبقات دهــم تا بیست و یکم و در سه تیپ: VIP ، NORMAL ، VVIP و CONNECT با تنوع متراژ طراحی گردیده است.
 
در حال حاضر مهم ترین و بزرگترین پروژه عمرانی و ساختمانی شرکت سپاد طرح منطقه نمونه گردشگری سپاد با مساحت تقریبی 160 هکتار و با زیربنای حدود 000 600 1 مترمربع میباشد . منطقه نمونه گردشگری سپاد دراردیبهشت ماه 1386 به تصویب هیئت محترم دولت جمهوری اسلامی ایران رسید و طرح جامع و کلیات طرح تفضیلی این منطقه تهیه و به تصویب شورای گردشگری استان و کمیسیون ماده پنج شورای عالی معماری شهرسازی مشهد رسیده است. مجتمع تجاری الماس شرق و وصال بخشی از یکی از پروژه های ساخته شده در منطقه نمونه گردشگری سپاد میباشد و برج بازار بین الملل خاورمیانه نیز در این منطقه در دست ساخت میباشد. 
 
رستوران ، فودکورت ، کافی شاپ و فضای بازی 
 
وجود واحدهای کافی شاپ در طبقات تجاری ، مجوعه فودکورت جهت سرو انواع فست فودها در طبقه دوم ، رستوران مستقر در طبقه سوم و احداث رستورانی با چشم اندازی بی نظیر در مرتفع ترین طبقه پروژه برج بازار ؛ همگی مجموعه ای متنوع و کم نظیر از جهت فضاهای رستورانی را باعث می گردد که خریدی پر نشاط و ساعاتی دل انگیز را در کنار استفاده از فضاهای بازی و سرگرمی های متنوع برای خانواده به ارمغان می آورد. 
ویژگی های معماری
برج بازار مشهد دارای 3 طبقه پارکینگ، تأسیسات و انباری، 4 طبقه تجاری-تفریحی، 6 طبقه اداری، 12 طبقه اقامتی که در مجموع 25 طبقه به مساحت کل زیربنا 163000 مترمربع می باشد.
این پروژه به روش طرح و ساخت EpC اجرا می شود، ضمن این که پارکینگ مورد نیاز برج ها در زمین مجاور به صورت طبقاتی اجرا خواهد شد.
 
در قسمت جلوی پروژه نیز میدانی به مساحت 12000 مترمربع تحت عنوان میدان ملل در نظر گرفته شده که می تواند منظر و چشم انداز بسیار خوب و جذابی را ایجاد کند.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
,مجتمع برج بازار مشهد , رویکردی تجاری و گردشگری ,مشخصات کامل برج ,پروژه برج بازار , بین الملل خاورمیانه , منطقه تجاری گردشگری سپاد ,کاربری های ویژه ,مجتمع تجاری ,بازار بزرگ سنتی ,مرکز خرید پروژه , چند منظوره ,برج بازار ,بازارهای سنتی و ایرانی , برج مدرن اداری , ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی مجتمع تجاری الماس نوشهر
پاورپوینت بررسی مجتمع تجاری اداری گل شرق
پاورپوینت بررسی مرکز بین المللی مالی اقتصادی پاژ
پاورپوینت بررسی مجموعه تجاری - فرهنگی چمستان اثر رضا دانشمیر
پاورپوینت بررسی نمونه های موردی طرح داخلی طلافروشی
پاورپوینت بررسی معماری داخلی فروشگاه شکلات پاتچی(Patchi
پاورپوینت مکانیابی ساختمانهای بلندمرتبه
پاورپوینت اصول و ضوابط طراحی مجتمع های تجاری تفریحی
پاورپوینت مرکز تجارت جهانی تبریز
پاورپوینت بررسی مجتمع بین الحرمین شیراز
پاورپوینت بررسی رستوران ایتالیایی گرانو اثر هومن بالازاده
تحلیل و بررسی مجتمع بین المللی تجاری،اداری واقامتی آتلانتیس قشم ، پاورپوینت
بررسی تحلیل و بررسی مجتمع تجاری(1 نمونه داخلی و 3 نمونه خارجی)، پاورپوینت
بررسی مجتمع تجاری تفریحی ستاره فارس، پاورپوینت
پاورپوینت بررسی تاریخچه مراکز تجاری در جهان و ایران
پاورپوینت بررسی ساختمان مرکز خرید و مرکز اداری ۷۲ پرده در شهر جایپور هندوستان
پاورپوینت بررسی مرکز خرید کرج اثر هومن بالا زاده
پاورپوینت بررسی کارخانه احسان پود اثر هومن بالا زاده
پاورپوینت بررسی ساختمان های کارخانه فن آوری هوآوی در بیجینگ چین
دانلود ,مجتمع تجاری پالادیوم ، مرکزخرید پالادیوم- پاورپوینت
  • ۹۶/۰۷/۱۸
  • safaii safaii

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی