معماری www nbpars.ir 09128380245

سلام این وبلاگ زیر مجموعه نقش برتر است آدرس سایت اصلی nbpars.ir شماره تماس 09128380245
برای خرید هر محصول روی لینک آن کلیک و پس از پرداخت بلافاصله دانلود کنید

  • ۰
  • ۰
پاورپوینت بررسی شهرک بزرگ توریستی و رفاهی کوهسنگی

تاریخ ایجاد 10/10/2017 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 29 اسلاید   قیمت: 6000 تومان     تعدادمشاهده  4


پاورپوینت بررسی شهرک بزرگ توریستی و رفاهی کوهسنگی
 
پروژه توریستی ورفاهی کوهسنگی مشهد در زمینی به وسعت حدود ۴۷ هکتار در ارتفاعات غربی کوهسنگی با چشم اندازی بسیار زیبا و مشرف به شهر مقدس مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) قراردارد.وضعیت طبیعی زمین و ارتفاعات موجود،دسترسی سریع و آسان به حرم مطهر،فرودگاه،ترمینال مرکزی شهر،موقعیت ویژه ای به پروژه داده است. اسقرار و جانمائی کاربری های پروژه به دو بخش اقامتی و عمومی تقسیم می گردد . واحدهای اقامتی این مجموعه در دو قالب ویلایی و آپارتمانی در نظر گرفته شده است .کاربری های اقامتی بر روی ارتفاعات زمین و با فاصله زیادی از قسمتهای عمومی قرار گرفته و استقرار آن به نحوی است که از سرو صدا و شلوغی به دور بوده و محیط آرام و ساکت را بوجود آورد.در این شهرک براساس طرح اولیه بیش از۷۰۰ واحد اقامتی ایجاد شده است. که در فاز اول این واحدها در قالب جانمایی ۴۳ واحد ویلایی دوبلکس و سه واحد ویلای VIP به انضمام ۱۱ بلوک  ساختمانی  مشتمل بر ۴۹۴ واحد از۵۲ مترمربع تا بیش از۳۰۰ متر مربع ، با طراحی و امکانات رفاهی زیبا و مناسب اجرا شده و درحال بهره برداری می باشد.
 
بلوک های اقامتی
 
این مجموعه بلوک ها جمعا شامل ۱۱ برج با زیربنای کل  ۵۵۰۰۰ مترمربع و جمعاً ۴۹۴ واحد از۵۴ متر مربع تا۲۵۰ متر مربع در حال بهره بردار می باشد.از مزایای این بلوک ها می توان بهره مندی از سیستم های صوتی -اعلام حریق-برق اضطراری و داشتن سیستم گرمایش و سرمایش اسپلیت یونیت اشاره کرد .
 بلوک های اقامتی تیپ B1
 
این مجموعه بلوک ها جمعا شامل ۶ برج با زیربنای کل  ۳۰۰۰۰ مترمربع و جمعاً ۳۳۸ واحد از۵۴ متر مربع تا۲۰۰ متر مربع در حال بهره برداری می باشد.
 
 بلوک اقامتی A3:
 
بلوک آپارتمانی A3 شامل ۴۵ واحد در ۹ طبقه از ۶۰ متر مربع تا ۲۵۰ متر مربع است که در حال بهره برداری می باشد.این بلوک با معماری ویژه خود دارای موقعیت ویژه ای به لحاظ دید و منظر به شهر و همچنین به عنوان یک نقطه خاص شهری از اکثر نقاط شهر مشهد قابل روئیت می باشد
 
 بلوک اقامتی B5-1:
 
این برج شامل ۲۱ واحد از ۸۷ متر مربع تا۲۲۰ متر مربع و در حال بهره برداری می باشد.
این بلوک با مشخصات زیر و با استفاده از بهترین امکانات رفاهی و از بهترین مصالح با کیفیت های ممکن و موجود در بازار ، ساخته شده است . همچنین این بلوک اقامتی دارای بهترین امکانات معماری و سازه ای و همچنین آسانسورهای مدرن و آخرین تجهیزات اعلام حریق می باشد .
 
 بلوک اقامتی B5-2:
 
این برج شامل ۳۰ واحد از ۶۵ متر مربع تا ۱۵۰ متر مربع ساخته شده هم اکنون این بلوک با استفاده از روشهای نوین ساختمان سازی و به عنوان اولین مجموعه ساخته شده در استان خراسان رضوی با استفاده از سازه LSF اجرا شده است و در حال بهره برداری می باشد.
 بلوک اقامتی B5-3 – B5-4
 
این بلوک ها جمعا شامل  ۲برج با زیربنای کل حدود ۶۰۰۰ مترمربع  و ۶۰ واحد از ۵۴ متر مربع تا ۱۱۸ متر مربع و در حال بهره برداری می باشد. این بلوک ها با مشخصات زیر و با استفاده از بهترین امکانات رفاهی و از بهترین مصالح با  کیفیت های ممکن و موجود در بازار ، ساخته شده است . همچنین این بلوک اقامتی دارای بهترین امکانات معماری و سازه ای و همچنین آسانسورهای مدرن و آخرین تجهیزات اعلام حریق می باشد .
 بلوک اقامتی A1:
 
این بلوک با ۱۲۵۰۰ متر مربع در ۱۰ طبقه و ۱۱۸ واحد اقامتی در تیپ های متفاوت یک تا ۴ خوابه با مصالح روز در حال ساخت و تکمیل مراحل نازک کاری می باشد. از ویژیگی های اینبلوک قرارگیری در موقعیت ویژه به لحاظ ارتفاعی و اشراف به محدوده گسترده ای از شهر به ویژه حرم مطهر رضوی می باشد.
 بلوک اقامتی  A2:
 
این بلوک با ۵۰۰۰ متر مربع  زیر بنا در ۷ طبقه و ۵۹ طبقه واحد اقامتی با سیستم های نوین ساختمانی (ICF) در حال ساخت و تکمیل مراحل اجرا می باشد .تقسیم بندی واحدهای بلوک فوق الذکر به گونه ای در نظر گرفته شده است که همه واحدها دارای دید و منظر مناسب شهری می باشد و به همین منظور پله ها و راهروهای استراری در ضلع جنوبی ساختمان و مجاور کوه پیش بینی شده است.
مجموعه ویلاها:
 
مجموعه ویلاهای سایت کوهسنگی مشهد در ۴۳ واحد و در سه تیپ متفاوت از متراژ ۱۴۰ تا ۱۷۰ مترمربع به صورت دوبلکس ساخته شده ودارای بهترین دید به حرم مطهر و شهر مشهد می باشند که در حال حاظر در حال بهره برداری می باشند.
ویلاهای VIP:
 
این مجموعه ویلائی با معماری منحصر به فرد و موقعیت ویژه به لحاظ دارا بودن موقعیت خاص دید شهری در ۳ واحد و با استفاده از روشهای نوین ساختمانی (سازه بلوک های ICF) اجرا و ساخته شده است.این مجموعه دارای ۲واحد به صورت دوبلکس و یک واحد تخت با پله و تراس اختصاصی در حال بهره برداری   می باشد.
 ساختمان پذیرش ودفتر مرکزی شرکت:
 
این ساختمان در ۲ طبقه و با زیر بنای حدود۱۳۵۰ متر مربع به عنوان دفتر مرکزی شرکت و مجموعه پذیرش واحدهای اقامتی در حال بهره برداری است .
 سوپر مارکت ونمایشگاه معرفی صنایع:
 
این ساختمان در ۲ طبقه و با زیر بنای حدود۷۱۷ متر مربع به عنوان یکی از کاربری های خدماتی مجموعه و درجهت رفاه حال مراجعین و رفع نیازهای روزمره آنها ساخته شده و درحال بهره برداری می باشد .
 
 ساختمان اداری:
 
این برج در ۹ طبقه و با ۸۵۰۰ مترمربع زیربنای کل طراحی و ساخته شده و دارای مدرن ترین امکانات ، تجهیزات و متریال های به هنگام و مطابق معماری روزو دارای چشم اندازی فوق العاده و مسلط به تمام نقاط شهر، از جمله حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد .
 سالن جشن ها:
 
این ساختمان با زیربنای ۳۵۵۹ مترمربع می باشد در طرحاین مجموعه سالن برگزاری مراسم مختلف به همراه سالن همایش و رستوران روباز با طراحی ویژه و منحصر به فرد در نظر گرفته شده است که در مرحله اجرایی سفت کاری است .
 
ساختمان انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیسات و خراسان رضوی در ۲ طبقه و با زیر بنایی حدود۱۰۰۰مترمربع در این سایت در حال بهره برداری است.
  لاندری:
 
این ساختمان به منظور خدمات رسانی به ساکنین مجموعه با زیر بنای حدود ۴۰۰متر مربع و با مدرن ترین تجهیزات تاسیساتی ساخته شده و در حال  بهره برداری است.
 محوطه سایت:
 
با انجام کلیه عملیات ساختمانی ، فضای سبز ،‌ مبلمان شهری و … در محوط های سایت کوهسنگی با سطحی بالغ بر ۵۰۰۰۰ مترمربع به صورت فضای سبز ، فضای بازی ، تفریحی و تفرجگاهی  در حال بهره برداری است.
29-1 29-2


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت بررسی شهرک بزرگ توریستی و رفاهی کوهسنگی , ,پروژه توریستی ورفاهی کوهسنگی مشهد در زمینی به وسعت حدود ۴۷ هکتار در ارتفاعات غربی کوهسنگی با چشم اندازی بسیار زیبا و مشرف به شهر مقدس مشهد و حرم مطهر امام رضا(ع) قراردارد.وضعیت طبیعی زمین و ارتفاعات موجود،دسترسی سریع و آسان به حرم مطهر،فرودگاه،ترم,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی هتل آکاپولکو در مکزیک
پاورپوینت بررسی معماری پارک رویایی کیش
پاورپوینت بررسی خوابگاه دانشگاه اوترخت(Utrecht)،دوییتوف(De Uithof)
پاورپوینت بررسی هتل داریوش کیش
پاورپوینت بررسی و تحلیل هتل بلند ریتز کلارتون
پاورپوینت بررسی و تحلیل هفت خانه سالمندان خارجی
پاورپوینت بررسی نمونه های هتل خارجی
بررسی ضوابط و استانداردهای ،طراحی هتل و متل، پاورپوینت
پاورپوینت بررسی هتل ۵ ستاره کروم در هندوستان
پاورپوینت بررسی هتل بزرگ درویشی
دانلود پاورپوینت بررسی هتل رمانتیک سانتورینی، یونان
دانلود پاورپوینت بررسی هتل پارس تبریز ( هتل ائل گلی )
دانلود پاورپوینت بررسی هتل شیشه ای در فنلاند
بررسی ضوابط و استانداردهای طراحی هتل، پاورپوینت
پاورپوینت آنالیز و بررسی سایت هتل هما مشهد
پاورپوینت بررسی هتل نارنجستان
پاورپوینت بررسی هتل چهار ستاره ماهشهر
پاورپوینت بررسی اکوپارک -مرکز طبیعت گردی وارش
پاورپوینت بررسی طراحی تاسیسات مکانیکی در مجتمع های مسکونی
پاورپوینت بررسی طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان هتل و بهینه سازی آن
  • ۹۶/۰۷/۱۸
  • safaii safaii

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی